Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаря

В Україні з’явиться нова методика розрахунку вартості медичних послуг


08 червня вступив у дію Закон МОЗ № 538 «Про утворення та затвердження складу міжвідомчої робочої групи з питань розроблення наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження єдиної методики розрахунку вартості медичних послуг"».

«Робочій групі здійснювати діяльність, спрямовану на розробку та затвердження єдиної методики розрахунку вартості надання медичних послуг у закладах охорони здоров'я та надавати інформацію про результати діяльності Робочої групи керівництву Міністерства охорони здоров'я», - йдеться в документі.

Правда, поки не відомо, протягом якого терміну Робоча група має розробити таку методику, сам Наказ жодних часових рамок не визначає.

Очолив робочу групу керівник апарату МОЗ, заступник міністра Р. Василишин. Також до її складу ввійшли представники Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Черкаської, Чернігівської обласних державних адміністрацій, Інституту кардіології ім. М. Д. Стражеска та Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова, а також київські лікарі.

Із повним тестом документу можна ознайомитися на офіційному сайті МОЗ України за посиланням: http://www.moz.gov.ua/ua/portal/dn_20160608_0538.html

Н. Мілевська

 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Якому з перерахованих джерел Ви найбільше довіряєте щодо інформації про фармацевтичні препарати?