Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаря

29 травня дванадцять років тому полишив цей Світ доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Позмогов Анатолій Іванович


Ніщо не підвладне часу. Він відносить у небуття людські долі, міста, держави, і навіть цивілізації. Він стирає все — і добре, і погане. І лише пам'ять людська спроможна протидіяти фактору часу. Людина живе, допоки про неї пам’ятають… Книги, картини, пам’ятники, фільми матеріалізують пам'ять. І тоді вона стає надбанням для багатьох сотень і тисяч людей. І тоді вона передається з покоління до покоління. І тоді пам'ять продовжує життя людини, якої давно немає поруч із нами.

29 травня дванадцять років тому полишив цей Світ доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Позмогов Анатолій Іванович.

Про визначного українського Вченого, Лікаря, Вчителя, корифея національної школи онкології, рентгенології та радіології України, надзвичайно світлу і горду людину, яка прожила довге достойне життя, сповнене добрих діл і шляхетних учинків, − Анатолія Івановича Позмогова – на сторінках «Жіночого лікаря» розповіла його донька — лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, Заслужений діяч мистецтв України Зоя Анатоліївна Чегусова-Позмогова.

 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Якому з перерахованих джерел Ви найбільше довіряєте щодо інформації про фармацевтичні препарати?