НIЦ «Сканер»
  Науково-інженерний центр „Сканер" організований в 1991 році. Основу колективу складають висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в оборонній промисловості в області розробки і проектування оптико-механічних і оптико-електронних приладів.

  Серед розробок НIЦ «Сканер» є унікальні: лазерний принтер "Аист" для прийому інформації з космічних апаратів, розроблений за замовленням Академії наук Білорусії; принтер "Пегас" для прискореного випуску друкарської продукції формату А-3; високошвидкісна кінокамера, необхідна ученим для дослідження швидкоплинних процесів; встановлена на супутник "Січ", оптико-електронний модуль багатозонального комплексу дистанційного зондування нашої планети, розроблений спільно з підприємством "Південмаш" м. Дніпропетровськ і Львівським державним науково-дослідним підприємством "Конекс". Ми виконували також окремі замовлення Гамбургського університету і деяких підприємств США.

  При всьому різноманітті можливостей і вирішуваних завдань, визначено два основні напрями діяльності фірми - медичну техніку і лазерне технологічне устаткування.

  Перший медичний прилад - кольпоскоп - розроблений і виготовлений більше 12 років тому.  В даний час в медичних установах працює більше 500 наших кольпоскопів трьох моделей. Кольпоскопи пройшли технічні, клінічні і сертифікаційні випробування. Не поступаючись своїми технічними характеристиками і дизайном зарубіжним аналогам вони коштують майже в п'ять разів дешевше. Під час співробітництва з практикуючими лікарями по розробці нової медичної техніки, ми створюємо прилади, які відповідають їх практичним потребам. Наші кольпоскопи обладнані відеосистемою, що дозволяє спостерігати кольорове зображення на екрані телевізора і заносити в базу даних комп'ютера, тобто мати електронну медичну картку пацієнток для контролю за ходом лікувального процесу. Спеціальна кнопка відеозахоплення, зручно розташована на блоці живлення кольпоскопа, дозволяє фіксувати необхідну кількість зображень для комп'ютерної діагностики, не перериваючи візуального спостереження.

  Мікроскоп діагностичний мобільний медичний прилад, призначений для стереоскопічного спостереження із збільшенням при установці діагнозу, невеликих хірургічних втручаннях, післяопераційних обстеженнях, для стоматологічних клінік, навчання на курсах і тому подібне Застосування мікроскопа не тільки гарантує високу якість, але і значно скорочує тимчасові витрати на проведення маніпуляцій, що веде до підвищення продуктивності роботи лікаря, сприяючи одночасно збереженню його здоров'я і підвищенню комфортності умов праці.

  Лупи налобні стереоскопічні призначені для спостереження в збільшеному масштабі об'ємного зображення дрібноструктурних об'єктів.

  Наша адреса:
  18019, м. Черкаси,
  вул. Смілянська, 122/1, а/c 3824
  тел./факс: (8-0472) 55-27-34, 55-27-35
  м.т. 8 (067) 47-33-145
  E-mail: sr@scaner.ck.ua
  www.scaner.ck.ua