Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаря

Феррінг Фармацевтикалз Б.В.
  Ліки, що говорять з організмом однією мовою

  FERRING PHARMACEUTICALS - компанія, що спеціалізується на дослідженнях в області біофармацевтики, яка активно працює на світовому ринку. Створена в 1950 р., вона однією з перших розробила і почала продавати фармацевтичні препарати, засновані на природних пептидних гормонах гіпофіза.

  Д-р Фредерик Паулсен, засновник Ferring, - автор теорії, згідно якої пептиди можуть бути модифіковані в процесі синтезу, і отримані в результаті цього речовини, маючи всі переваги природних молекул, позбавлені при цьому всіх їх недоліків. Через п'ять десятиліть прогнози д-ра Паулсена збулися з вражаючою точністю. Сьогодні пептиди від Ferring широко застосовуються в ендокринології, гастроентерології, акушерстві, гінекології, педіатрії і урології. Виникнувши як чисто скандинавська, останніми роками компанія Ferring розширила свою діяльність, вийшовши за рамки європейського ринку, яким вона традиційно обмежувалася. Сьогодні загальний штат маркетингових підрозділів компанії, що працюють в більш ніж в 40 країнах, перевищує 2000 чоловік; у 1999 р. прибуток склав близько 380 мільйонів євро.

  З 1997 року компанією успішно керує син д-ра Паулсена - Фредерик Паулсен-молодший. Власні виробничі підприємства компанії Ferring знаходяться в Швеції, Данії, Німеччині і Чеській Республіці. Продукція компанії сьогодні продається в більш ніж 70 країнах, і Ferring продовжує відкривати нові дочірні підприємства.
  У компанії також є власні дослідницькі центри у Великобританії і США. Ferring вкладає великі кошти в науково-дослідну діяльність і дослідні розробки, що забезпечують появу нових продуктів в майбутньому. Асортимент пропонованої компанії Ferring продукції унікальний. Однією з перших в світі приступивши до комерційного виробництва синтетичних пептидів, накопичивши досвід і технології, що сприяють ширшому застосуванню цих речовин, Ferring до сьогоднішнього дня займає авторитетне положення в області пептидної і білкової хімії. Стратегія розширення дозволяє групі Ferring ось вже два десятиліття підтримувати середні темпи розвитку на рівні 20 відсотків в рік. Компанія ставить перед собою мету утримати темпи розвитку на цьому рівні, одночасно підвищуючи власну рентабельність. Розвиваючись, Ferring як і раніше приділятиме основну увагу виробництву спеціальних лікарських препаратів, які дозволять лікарям лікувати пацієнта так, як того вимагає сам організм хворого.

  Ferring Pharmaceuticals B.V.
  Representative office in Ukraine
  10/14 Радищева вул., офіс 206
  03680 Kиїв
  Украіна

  Teл: +380 44 492 87 49
  Факс: +380 44 492 87 79
   
  Підписатися на новини і статті

  Цитати «Жіночого лікаря»
  Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
  -В.В. Камінський
  У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
  -В.І. Медведь
  Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
  -І.І. Смоланка
  Якому з перерахованих джерел Ви найбільше довіряєте щодо інформації про фармацевтичні препарати?