Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаряМіжнародна cтудія «Репродуктивна хірургія в епоху допоміжних репродуктивних технологій»


Жіночий лікар №3 2017, стор.10

13 травня в столичному п’ятизірковому готелі «Опера» відбулася безпрецедентна подія — вперше в Україні працювала Студія Міжнародного товариства репродуктивної хірургії (International Society for Reproductive Surgery and Fallopian tube — ISRS) під назвою «Репродуктивна хірургія в епоху допоміжних репродуктивних технологій». Делегація іноземних спікерів у солідному й авторитетному представницькому складі відвідала Україну на запрошення журналу «Жіночий лікар» (головний редактор — проф. С. І. Жук) та відділу міжнародного спiвробiтництва ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України» (керівник — доцент кафедри акушерства і гінекології № 1 НМАПО, представник України в EBCOG А. В. Ткаченко).

Основним пріоритетом ISRS є вивчення питань діагностики і лікування патології маткових труб. Цю тему для обговорення в Україні ми обрали невипадково. Питання збереження маткових труб при тій чи іншій патології не надто популярні в нашій країні. Тож до їх обговорення ми й намагалися привернути вашу увагу. 110 учасників з різних куточків нашої країни отримали можливість поспілкуватися із вченими зі світовим ім’ям.

 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Якому з перерахованих джерел Ви найбільше довіряєте щодо інформації про фармацевтичні препарати?