Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаряРоман Савка: «Лікар завжди має працювати над підвищенням свого професійного рівня»


Жіночий лікар №6 2016, стор.16

Ми продовжуємо знайомити з особливостями роботи акушерсько-гінекологічної служби в різних регіонах країни. Цього разу наш маршрут проліг на захід — до Волинської області. Статевий склад населення Волині, як і в цілому в державі, характеризується переважанням жінок: на кожну тисячу чоловіків припадає в середньому по 1121 представниці «слабкої» статі. До слова, у регіоні чисельна перевага жіночого населення над чоловічим найменша по Україні. Водночас, Волинська область належить до тих, що мають порівняно високу народжуваність. Так, за даними відкритих джерел, середній коефіцієнт народжуваності в цьому регіоні на 32,4% перевищує середній по Україні. Наприклад, 2009 року на Волинську область припадало 2,98% народжень, при тому, що її населення становило всього 2,25% від загальноукраїнського.

Про особливості організації акушерсько-гінекологічної допомоги, досягнення та труднощі в повсякденній роботі лікарів Волині «Жіночому лікарю» розповів головний акушер-гінеколог регіону Роман Володимирович Савка.

 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Якому з перерахованих джерел Ви найбільше довіряєте щодо інформації про фармацевтичні препарати?