Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаряАктуальні питання охорони материнства та дитинства в Україні


Жіночий лікар №6 2015, стор.22

24−25 вересня в Києві відбулася конференція з міжнародною участю «Актуальні питання охорони материнства та дитинства в Україні» та Пленум ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України». Цікавість до заходу перевищила всі очікування організаторів — конференцію відвідали майже 800 учасників — провідні спеціалісти в галузі акушерства-гінекології, репродуктології, генетики, ультразвукової діагностики, ендокринології, анестезіології, неонатології, керівники клінік і медичних установ, завідуючі кафедрами і головні спеціалісти областей.
У виставці взяли участь 25 компаній. Пролунало більше 200 доповідей, відбулися 2 пленарні засідання, 15 наукових сесій, виникали цікаві дискусії та обговорення, пройшло 2 майстер-класи і 1 сателітний симпозіум. Окрім вітчизняних вчених у числі спікерів — професіонали зі світовим ім’ям з Нідерландів, Великобританії, Литви, Греції, Словенії, Португалії, Швейцарії й інших країн. Важливою складовою конференції стала виставка, на якій були представлені провідні бренди — виробники високоякісних медичних виробів, найсучасніших фармацевтичних препаратів, новітнього обладнання. Компанії-лідери збагатили виставку інтерактивом і майстер-класами.

 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Якому з перерахованих джерел Ви найбільше довіряєте щодо інформації про фармацевтичні препарати?