Конференція «Медичний заклад: організація та управління» - 2017


Загальна тематика конференції 2017 – «Власник & Менеджер. Два погляди».

Ми зібрали на одному майданчику власників і менеджерів медичних закладів і дали можливість поділитися досвідом і своїм баченням побудови відносин в процесі управління.

А модерувати цей процес запросили Дмитра Луфера, операційного директора медичної групи Into-Sana, та Миколу Скавронського, комерційного директора медичної лабораторії «Сінево Україна».

Відкрив конференцію Віталій Березницький, Партнер Медичного центру "Клініка Гарвіс" з темою «Гарвіс – 20 років. Погляд власника на те, що відбувається», на шлях створення і розвиток медичного центру, виховання і стимулювання «лікарів-зірок» та «систему збалансованих показників» як ефективний інструмент в управлінні медичним закладом.

Генеральний директор Медичної групи Into-Sana Галина Усенко висвітила тему погодження цілей власника та менеджера. Чому власнику варто довіряти досвіду і професіоналізму менеджера, а менеджеру не завжди варто зациклюватися на попередньому власному досвіді.

Олексій Шершньов, засновник, генеральний директор Медичної компанії Ilaya, розповідав про досвід побудови медичної компанії, коли власник не лікар, та про те як диференціюватися від конкурентів та шукати власний шлях. 

Про важливість репутації та керування нею говорила Наталія Тулінова, заступник генерального директора з питань розвитку маркетингу та продажів ISIDA. Про якість і чесність роботи з пацієнтами. Інвестиційна привабливість, кредит довіри, актив компанії – все це – репутація бренду. 

З доповіддю «Що головне в маркетингу медичного центру: стратегія, ресурси чи люди» виступав Сергій Замчій, власник та директор Медичних центрів «Лазерсвіт», «Інститут вен». Спікер говорив про те, як правильно побудувати стратегію розвитку медичного закладу, щоб вона враховувала наявні ресурси та важливість людей, а також чому адміністратор – найважливіша людина в медичному центрі.

Міні-дискусію на тему «Клієнти, сервіс, ризики: досвід 3-х ринків від 2-х власників» провели співвласник та генеральний директор Медичної мережі «Добробут» Олег Калашніков та співзасновник компанії «Нова пошта» Вячеслав Климов. Обговорювали те, чому доцільно переймати досвід інших (не медичних) ринків та якими власники бачать свої компанії через 20 років.

Вікторія Левічек, HR-менеджер «Клініка Медіком», поділилася досвідом щодо рекрутингу в приватній медицині. Де шукати правильних кандидатів та як уникнути «втрачених можливостей» в роботі з персоналом.

Вже з назви доповіді «Human capital – найбільша цінність в бізнесі, який створюють люди для людей» ясно про що говорила Любов Ткачук, власник та директор «Сіті Клініка». Скільки часу витрачається на спілкування з персоналом, які рішення були правильними і неправильними, і чому в свій час вони були прийняті.

Олена Неіжко, виконавчий директор лікарні ізраїльської онкології Lisod із доповіддю «Фінансовий менеджер: що робить його ефективним і результативним?» розповідала про те, хто керує грошовими потоками у медичному закладі, скільки «влади» потрібно цій людині, щоб робити це добре і чому пацієнт – ще один «бос», окрім власника.

«Менеджер та власник: єдність протиріч» - з такою темою підводив підсумки конференції Дмитро Левченко, виконавчий директор Медичного центру Святої Параскеви. Як оцінювати правильність прийнятих рішень, наскільки залучати власника у вирішення питань стратегічного та оперативного управління та що зміниться, якщо менеджер стане власником. Дискусія цього разу відбулася у новому форматі.

Конференція 2017 року закінчилася і ми вже плануємо конференцію - 2018. І, звичайно, чекаємо вас!

За матеріалами організаторів конференції «Медичний заклад: організація та управління»