«Лелека» розпочав політ! У Києві відкрився новий пологовий будинок


21 грудня 2016 р.

25 листопада поблизу Києва у рекреаційній зоні «Пуща-Водиця» відбулося відкриття нового пологового будинку «Лелека». Новини такого штибу зігрівають душу, вселяють надію та оптимізм. Генеральний директор закладу Валерій Зукін каже: «Якщо в країні будуються і відкриваються пологові будинки, то вона має майбутнє!».

Будівництво пологового будинку відбувалося у складний для країни час. Тож було дуже непросто. Проте віра у світле майбутнє країни абсолютно всіх учасників проекту і бажання надавати якісну медичну допомогу на рівні світових стандартів в Україні допомогли завершити будівництво і відкрити заклад. Для реалізації проекту вдалося залучити 17 млн доларів інвестицій і реалізувати його з нуля — звести високотехнологічну будівлю та оснастити її всім необхідним.

8300 м2 будівлі вміщують акушерське і гінекологічне відділення, відділення патології вагітності, амбулаторне відділення, реанімацію для новонароджених, дві операційні, ресторан і господарчі приміщення. Пологовий будинок має власне комп’ютеризоване стерилізаційне відділення, розділене на санітарні зони, і пральню. Операційні, палати інтенсивної терапії та пологові зали обладнані ламінарним пристроєм циркуляції повітря для забезпечення його стерильності. Система влаштована так, що під час відчинення дверей повітря з коридорів не потрапляє до операційних. Працює в пологовому будинку і централізована система розподілу й очищення води.

Заклад оснащено сучасним медичним обладнанням і апаратурою від провідних світових виробників, деякі зразки завезено до України вперше.

Акушерське відділення включає 15 палат «стандарт», 8 — «люкс» і 7 — «VIP». Кожна палата в «Лелеці» обладнана системою виклику персоналу. Потужність пологового будинку — 2500 пологів на рік. Штат закладу налічує близько 200 осіб.

«Момент народження дитини має запам’ятатися жінці як найщасливіший у житті! Ми зробили все можливе, щоб у «Лелеці» панувала особлива атмосфера очікування радості, комфорту, довіри і безпеки. Наше завдання — стати прикладом одного з найкращих медичних закладів України, мати високий ступінь довіри, надаючи якісну медичну допомогу, безпеку та високий сервіс», — переконує пан Зукін.

Підготувала Н. В. Мілевська