ISIDA відкрила нове відділення на Печерську


ISIDA заснована в Донецьку у 1992 р. У Києві її перше відділення відкрилося у 1995 р., а  через 9 років під брендом ISIDA було відкрито перший в Україні недержавний акушерсько-гінекологічний комплекс.

Нині ISIDA об’єднує стаціонар і три амбулаторно-поліклінічних центри у Києві. Клініка спеціалізується на лікуванні безпліддя, акушерстві, гінекології, мамології і патронажному педіатричному спостереженні. Відділення клініки на Печерську спеціалізується на спостереженні вагітності, профілактичних оглядах, лікуванні і функціональній діагностиці. До послуг клієнтів: відділення жіночого здоров’я, УЗД-відділення, патронажна педіатрична служба. Також функціонує денний стаціонар, де пацієнти отримують лікування у повному обсязі.

У новому відділенні працюють п’ять акушерів-гінекологів, а також терапевти, урологи, невропатологи, ендокринологи, мамологи, лікарі УЗД. Всього пацієнтів обслуговують 40 штатних співробітників.

Об’єм інвестицій у проект відкриття нового відділення на Печерську склав 1 800 000 євро. З них більше 660 000 євро − на будівельні роботи і придбання сучасної апаратури: апарата ERBE, що забезпечує ефективне і бережне лікування шийки матки без рубців і ускладнень, апарата УЗД Voluson Е-8 і кольпоскопа OLYMPUS останнього покоління.

Площа нової клініки складає 652,43 м2, обладнано 10 кабінетів, 2 ліфти (окремий для вагітних). Роботи з реконструкції тривали 12 місяців.

Протягом останніх 5 років клініка ISIDA динамічно розвивалася − у 2010 р. відкрито відділення в Оболонському районі Києва, у 2012 р. – на Лівому березі і у 2015 р. – третє відділення на Печерську. В минулому році на базі клініки в Медмістечку було відкрито 4 відділення: мамології, екстрагенітальної патології, променевої діагностики, реабілітації і психологічної підтримки.

Віктор Козін, генеральний директор клініки ISIDA: «Наша мета – бути ближче до пацієнта, турбуватися про його здоров’я і комфорт. Географічне розширення – важливий аспект стратегвї розвитку ISIDA, пацієнти потребують якісних медичних послуг і високого рівня обслуговування, в ідеалі – недалеко від місця проживання чи роботи, тому локалізація в центрі ідеальна і давно затребувана нашими клієнтами».

У найближчих планах компанії – розвиток педіатричних послуг. До кінця 2015 р. у кожній клініці будуть працювати педіатри, а також кабінети вакцинації. У подальших планах – будівництво нової педіатричної лікарні.