Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаря

IV Щорічна Конференція "Медичний заклад: організація та управління"


Головною метою конференції «Медичний заклад: організація та управління» є розкриття основ та принципів провадження процесу створення та управління медичним закладом, освітлення актуальних питань, що постійно виникають в роботі медичних закладів.

Унікальність конференції «Медичний заклад: організація та управління» полягає в тому, що компанії-організатори мають багаторічний досвід практичної роботи з організації, управління та юридичного супроводу в медичній діяльності, тому запрошують до участі у конференції виключно доповідачів-практиків, які на власному професіональному рівні висвітлюють головні аспекти роботи медичних закладів різних форм власності, а учасники завжди мають можливість долучитись до дискусії..

Конференція буде цікава власникам та керівникам приватних медичних установ, менеджерам охорони здоров’я, головним лікарям та юристам, які надають консалтингові послуги закладам охорони здоров'я, а також буде корисна всім бажаючим відкрити власну приватну медичну практику.

www.medconference.com.ua

 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Какому из перечисленных источников Вы доверяете больше всего относительно информации о фармацевтических препаратах?