Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаря

В Одесі відбувся 3-й Конгрес Евро-Азіатської Асоціації Дерматовенерологів


Найгостріші теми сучаної дерматовенерології були ретельно ретельно розглянуті протягом кількох днів безперервних симпозиумів та майстер-класів.Сектор трихології висвітлили такі досвідчені лікарі, як Абрахам Злотогорський (Ізраіль), Джеррі Шапіро (Канада), Ульріке Блюме-Пейтаві (Німеччина), Лідія Калюжна та Людмила Болотна (Україна).

День Юсті, що пройшов перший раз в Україні у другий день Конгресу зібрав для обговорення проблем ІПСШ таких фахівців як: Дерек Фрідмен (Ірландія), Падді Хорнер (Велика Британія), Михаэль Скерлєв (Хорватія), Герд Гросс (Німеччина),  Жильбер Дондерс (Бельгія),  Віллєм ван дер Мейден (Нідерланди), Пітер ван Вурст Вадер (Нідерланди), Мишель Жаньє (Франція), Кіт Рэдкліфф (Велика Британія), Раж Пател (Велика Британія), Анжеліка Стeрі (Австрія), Гарольд Моі (Норвегія),Михайло Гомберг (Росія),  Іван Миронюк (Україна) та інші.

В межах головної частини Конгресу перед  українськими колегами виступилиТомас Ружичка(Німеччина), Миколай Потєкаєв (Росія), Френк Нестлє (Велика Британія), Юрій Андрашко (Україна), Неллі Конніков (США), Реувен Бергман (Ірландія), Роберт Шварц (США), Маркус Браун-Фалько (Німеччина), Валентина Золотарьова (Україна), Марина Ландау (Ірландія), Володимир Цепколенко (Україна), Олег Каденко (Україна), Богдан Литвиненко (Україна) та інші.

Довгоочікуваний майстер-клас по дерматохірургії відбувся за участі Неллі Конніков (США), Гарі Чанга (США),  Баруха Каплана (Ірландія) та Ігоря Куценка (Україна).

Президент Конгресу, головний дерматовенеролог МОЗ України Олександр Літус у вступному слові до присутніх зазначив «Така кількість фахівців-дерматовенерологів світового масштабу, що прилетіли в Одесу, говорить про те, що Україна стрімко зростає в аспекті вдосконалення медичних послуг. Вочевидь для цього процесу потрібні нові знання. Світові є що розповісти українським лікарям, і відповідно українська медична спільнота готова до активного сприймання та застосування отриманих на таких заходах знаннь та досвіду. В цьому році з докладами прилетіли більш 150 спікерів з інших країн, їх слухали загалом майже 2000 учасників. В нашій країні також є багато талановитих лікарів. Цей захід традиційно дає їм змогу також виступити спікерами наряду з закордонними гостями та поділитися з колегами своїми професійними досягненнями та досвідом.»

В свою чергу директор департаменту дерматологіїта венерології  Університета Людвіга-Максиміліана (Мюнхен) Томас Ружичка, зазначив, що розвиток лікарів, особливо молодого віку, проходить в Україні швидко і Конгрес надає їм можливість отримати нові корисні знання з максимальною економією часу та фінансів.

3-й Конгрес Евро-Азіатської Асоціації Дерматовенерологів відбувся за підтримки Міністерства охорони Здоров'я та Раїси Васильовни Богатирьової а також Національної Академії медичних наук України та Андрія Михайловича Сердюка.


 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Какому из перечисленных источников Вы доверяете больше всего относительно информации о фармацевтических препаратах?