Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаря



Практичний лекторій «Невідкладні стани в практиці акушера-гінеколога»


Жіночий лікар №2 2017, стр.9

25 лютого 2017 р. у Києві пройшов практичний лекторій «Жіночого лікаря» «Невідкладні стани в практиці акушера-гінеколога». Захід став мультидисциплінарним — до акушерів-гінекологів долучилися анестезіологи й сімейні лікарі — і відбувався у форматі практичних лекцій, кожна з яких включала теоретичну, практичну та інтерактивну частину. Лекторій укотре довів, що найактуальнішими і найбільш затребуваними й надалі залишаються практична, незаангажована інформація, обговорення клінічних випадків, можливість поставити запитання, отримати відповіді і висловити власну думку.

Ініціативу «Жіночого лікаря» підтримала ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України» в особі її виконавчого директора, члена-кореспондента Національної академії медичних наук України В’ячеслава Володимировича Камінського. Генеральним спонсором лекторію виступила українська фармацевтична компанія «Юрія-Фарм», яка завжди — на вістрі сучасної науки.

 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Какому из перечисленных источников Вы доверяете больше всего относительно информации о фармацевтических препаратах?