Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаряГалина Майструк: «Без опікування державою здоров’ям жінок і дітей, без сприяння держави створенню гідних умов для зростання нащадків країна не матиме майбутнього»


Жіночий лікар №6 2016, стр.12

2015 року завершилося впровадження Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» (далі — Програма), що тривало протягом десяти років. Заходи, передбачені Програмою, та міжнародна технічна підтримка сприяли поліпшенню ситуації в сфері репродуктивного здоров’я, особливо щодо створення умов безпечного материнства. Проте реформування системи охорони здоров’я і планування сім’ї, кардинальні суспільно-економічні зміни в державі, включаючи військовий конфлікт і його наслідки, диктують необхідність стратегічної оцінки поточної політики в питаннях репродуктивного здоров’я і планування сім’ї, а також посиленої уваги держави до них. Тому МОЗ України ініціювало здійснення аналізу результативності та ефективності заходів Програми, аби його висновки та рекомендації стали підґрунтям для подальшої стратегії та планування заходів у сфері збереження репродуктивного здоров’я. Координацію та технічний супровід аналізу здійснював проект Агенції США з міжнародного розвитку ( US AID) «Репродуктивне здоров’я в Україні», що впроваджується в партнерстві МОЗ із Благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї». Про результати аналізу, висновки та подальшу стратегію «Жіночому лікарю» розповіла очільник Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» Галина Павлівна Майструк.

 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Какому из перечисленных источников Вы доверяете больше всего относительно информации о фармацевтических препаратах?