Лист до редакції


Жіночий лікар №2 2016, стр.30

Шановні колеги! Цього разу у рубриці «Дискусія» пропонуємо вашій увазі лист, що надійшов до редакції. Вдячна колезі за щирість, відвертість і небайдужу позицію. Переконана, що окрім лекцій, оглядів, цікавих клінічних випадків, інтерв’ю, репортажів тощо, особливо в період чергових спроб реформування медицини, на сторінках журналу мають висвітлюватися й проблемні питання галузі, і ваше ставлення до них.

Поділяю точку зору колеги щодо державної політики в галузі медицини, а точніше — її відсутності. Проте навряд чи варто очікувати глобальних змін у сфері надання акушерсько-гінекологічної допомоги без докорінних реформ системи охорони здоров’я країни в цілому. І тут, як не крути, слово за державними органами влади. Але й ми маємо розібратися у принципах, що лежать в основі організації системи надання медичних послуг у цивілізованих країнах, і хоча б намагатися впливати на процес їх запровадження у нашій державі.

Щоб бути почутим, потрібно, як мінімум, почати говорити! Колеги, «Жіночий лікар» надає всім можливість висловити свої переконання. Тож, чекаємо й на ваш відвертий відгук у будь-якій формі на підтримку чи противагу тієї чи іншої точки зору.

Зауважу, що лист друкується в авторській редакції без будь-якої редакційної коректури, автор волів залишитися не названим.

Лариса Мартиненко, видавець журналу «Жіночий лікар»