Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаряНапередодні з’їзду акушерів-гінекологів України


Жіночий лікар №2 2016, стр.28

Сучасні лікарі вже не уявляють своєї професійної діяльності без спілкування, колегіального обміну думками щодо широкого кола питань надання медичної допомоги, організації акушерсько-гінекологічної служби, післядипломної освіти і системи атестації лікарів, юридичного захисту, розвитку науки тощо. Медичні форуми — це ідеальний простір для вирішення теоретичних і практичних завдань сучасної медицини, презентації інноваційних програм, нових технологій і сміливих медичних рішень, запозичення досвіду у вітчизняних й іноземних колег. Важливо, щоб під час зустрічі професіоналів відбувався змістовний і конструктивний діалог між представниками всіх сегментів галузі — практичними лікарями, освітянами, науковцями, організаторами системи охорони здоров’я, фармацевтичним сектором.

Тож у період підготовки до чергового з’їзду акушерів-гінекологів України, що пройде наприкінці вересня 2016 р., у рамках публічного обговорення порядку денного форуму «Жіночий лікар» звернувся до фахівців галузі з одним і тим самим запитанням: «Які, на Ваш погляд, питання діяльності і розвитку акушерсько-гінекологічної служби заслуговують на першочергове обговорення на з’їзді?».

 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Какому из перечисленных источников Вы доверяете больше всего относительно информации о фармацевтических препаратах?