Жіноче здоров’я і материнство очима професіоналів


Жіночий лікар №2 2016, стр.42

У лютому цього року в медицині України сталася непересічна подія — було започатковано Освітню студію «Медицина як мистецтво». Її першим заходом стала конференція під назвою «Жіноче здоров’я і материнство очима професіоналів». Форум, що об’єднав майже 400 лікарів акушерів-гінекологів став святом зустрічей і спілкування фахівців.

Захід — безпрецедентний. Усі дев’ять, без перебільшення, зіркових спікерів виступили з проблемними доповідями. Чи не вперше в історії нашої країни під час конференції у жодному виступі не було інформації про фармацевтичні препарати! Можна стверджувати, що зала, де відбувалася конференція, того суботнього дня була зоною, вільною від реклами.

Ідейним організатором і натхненником форуму став керівник відділення внутрішньої патології вагітних ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України» член-кореспондент НАМН України, професор Володимир Ісаакович Медведь. Це на його запрошення взяти участь у конференції як лектори люб’язно погодилися знані українські вчені — професори О.В. Грищенко, С.І. Жук, Т.Ф. Татарчук, Р.О. Ткаченко, О.С. Чабан, О.М. Юзько. Відкрив конференцію Головний спеціаліст з акушерства та гінекології МОЗ України, виконавчий директор Асоціації акушерів-гінекологів нашої країни, професор, член-кореспондент НАМН України В.В. Камінський. Завітали й гості з-за кордону — наш земляк, відомий і шанований в Україні В.Є. Радзінський, віце-президент Товариства акушерів-гінекологів Росії та С.М. Занько, президент Асоціації акушерів-гінекологів Білорусі.