Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаряПрепарати, що розмовляють з організмом однією мовою


Жіночий лікар №5 2007, стр.4«Ми Феррінги. В 1951 році ми розпочали свою роботу в 2-х невеликих кімнатах у Мальмо, що в Швеції. А сьогодні компанія Феррінг виробляє ліки, які успішно застосовуються пацієнтами в більш ніж 40 країнах світу.

Ми віримо в силу науки і  готові йти в тому напрямку, куди вона нас покличе . Ми віримо в медицину, яка говорить з організмом однією мовою ...»
Д-р Фредерік Паулсен    

На початку 2006 року компанія Ferring Pharmaceuticals (Феррінг Фармацевтікалз Б.В) відкрила своє представництво в Києві. Феррінг є першою компанією в світі, яка розпочала дослідження і виробництво препаратів на основі природних пептидних гормонів гіпофізу, і на сьогодні є лідером  в цій галузі.  

Ім'я та  історія
Ім'я компанії вибрав її засновник - доктор Фредерік Паулсен.  Сім'я  Фредеріка Паулсена, походить із скандинавського острова Фер,  де проживає народ - феррінги. Людей цього краю вирізняють згуртованість і відвага, наполегливість і  працьовитість. Фредерік Паулсен захоплювався характером острів'ян і, особливо гордився приналежністю до них. Тому і компанію він назвав на їх честь  - «Феррінг». Ім'я - Феррінг Фармацевтікалз  - повністю відображає спадщину, філософію компанії і ставлення її до майбутнього.

Людина і її потреби завжди були основою філософії компанії «Феррінг Фармацевтікалз Б.В.». В компанії вважають, що довіра і повага у відносинах між "Феррінг» і партнерами, лікарями, пацієнтами є найбільш міцним фундаментом і основою успіху в майбутньому. Фокус на пацієнтів і лікарів, знаходження шляху до успішного лікування захворювань - ось основа бізнесу компанії Феррінг.

Лікарі можуть бути впевнені  в тому, що призначають лише ті ліки, в ефективності і безпеці яких компанія абсолютно переконана.

Теорія засновника
Фредерік Паулсен є автором теорії, згідно з якою пептиди, які лежать в основі багатьох гормонів, можуть бути модифіковані в процесі синтезу. А отримані в результаті цього речовини, матимуть всі переваги природних молекул і при цьому будуть позбавлені їх недоліків. Він вважав, що нові синтезовані сполуки будуть застосовуватися для поповнення дефіциту, нормалізації або  лікування патологічних станів, що загрожують життю людини.

З цієї теорії і з цього бачення  розпочала свій ріст компанія Феррінг.  Чи міг далекоглядний і винахідливий Фредерік Паулсен заглянути так далеко в майбутнє і уявити собі ту перспективу розвитку компанії, яку ми бачимо сьогодні? Дійсно, принципи доктора Паулсена - прагнення до високої якості продукції, широке наукове підтвердження всіх отриманих результатів - продовжують жити і живити всі найуспішніші проекти компанії. 

Доктор вважав, що: «Справжній успіх є результатом поєднання інтуїтивної прозорливості та наукової роботи, які притягують інших вчених. Краще працювати над дослідженнями не думаючи про матеріальний зиск. Дослідження орієнтоване на фінансовий результат є надзвичайно непродуктивним». Передбачення вченого збулися з неймовірною точністю...

Працюючи з організмом в гармонії
На сьогодні Феррінг є науково-орієнтованою біо-фармацевтичною компанією, яка синтезує, досліджує і виробляє інноваційні продукти, для пацієнтів від народження і до похилого віку. Продукти для лікування безпліддя дають парам можливість народжувати дітей. Феррінг також допомагає дітям з'явитися на світ здоровими і вчасно ( якщо існує ризик передчасних пологів). Для дітей з дефіцитом гормону росту чи  з первинним нічним енурезом також є високоефективні ліки. Гастроентерологічні продукти для лікування запальних захворювань кишечнику, допомагають  покращити стан пацієнтів і якість життя.  

Загалом Феррінг володіє повним спектром сучасних біо-фармацевтичних технологій. Досліджує, реєструє, виробляє, і розповсюджує у всьому світі ліки для  застосування в ендокринології, гастроентерології, акушерстві, гінекології, педіатрії та урології.  Ліки від «Феррінг Фармацевтікалз Б.В.» об'єднує спільна риса - вони діють в гармонії з організмом .  

Сьогодні компанія володіє власними виробничими потужностями, які знаходяться в різних країнах Європи (Чехія, Данія, Німеччина, Швеція, Швейцарія), Південної Америки (Мексика), Ізраїлі та Китаї. Загальний штат маркетингових підрозділів, які працюють більш ніж в 40 країнах світу, перевищує 2500 чоловік. Їх діяльність керується з головного офісу, який знаходиться в місті Сент-Пре (Швейцарія). Очікується, що наукові центри по дослідженню та розробці нових препаратів (Данія, Великобританія та США)  виведуть нову генерацію продуктів , які орієнтовані на потреби майбутнього.Здоров'я жінки і дитини
Феррінг допомагає зароджувати нові життя і приносити радість тисячам сімей, які боялися, що не зможуть мати дітей. Феррінг дарує надію сімейним парам і допомагає їм бути впевненими, що малюк народиться здоровим і в потрібний термін. 

Вкладено багато інвестицій в розвиток допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ). Сьогодні ДРТ це не тільки спосіб подолання безпліддя - це базова технологія для профілактики спадкових і хромосомних захворювань, інших перспективних напрямків біології і медицини.

Менопур - один із приоритетних препаратів компанії. Менопур - це високоочищений людський менопаузальний гонадотропін (75 МО в 1 флаконі). Розробка препарату ґрунтувалася  на визнанні того, що природна репродукція залежить від скоординованої дії ФСГ і ЛГ. Менопур містить ФСГ і ЛГ у співвідношенні 1:1. У жінок препарат стимулює ріст і дозрівання фолікулів в яєчниках і проліферацію ендометрію, підвищує рівень естрогенів; у чоловіків стимулює сперматогенез. Препарат показаний при жіночому безплідді, яке зумовлене гіпоталамо-гіпофізарними порушеннями (гіпогонадотропний гіпогонадизм); неповноцінному дозріванні фолікула (недостатність жовтого тіла); при контрольованій стимуляції суперовуляції в програмах екстракорпорального запліднення; при пригніченні сперматогенезу у чоловіків (азооспермія, олігоастеноспермія, зумовлені первинним або вторинним гіпогонадотропним гіпогонадизмом). Новітні клінічні дослідження і роки практичного використання підтвердили, що терапія Менопуром є високоефективною і безпечною. Результати останніх досліджень показали, що при застосуванні Менопуру рівень немовлят, народжених живими, є достовірно вищим, а це означає, що на кожні 100 процедур ДРТ народжується на 5 малюків більше, ніж при застосуванні рекомбінантних гонадотропінів.

Декапептил Депо (трипторелін) - синтетичний аналог гонадотропін-рилізинг гормону (ГнРГ). Первинним ефектом введення препарату є стимуляція секреції гіпофізом ФСГ і ЛГ. Після тривалої стимуляції (постійна концентрація триптореліну в крові) гіпофіз стає нечутливим до дії ГнРГ, що призводить до зниження рівня гонадотропінів в крові. В результаті цього знижується рівень статевих гормонів в крові до посткастраційного або менопаузального рівня. Описані ефекти є зворотними. Декапептил Депо показаний при лікуванні ендометріозу, міоми матки, безпліддя із застосуванням ДРТ, а також при гормонозалежній карциномі простати у чоловіків.

Ще одна проблема, яка часто зустрічається в гінекологічній практиці - ніктурія у жінок. Цю проблему можна ефективно вирішувати зменшуючи об'єм нічної сечі. Феррінг виробляє унікальний препарат - Мінірин, який рекомендований міжнародними експертами, як препарат першого вибору для лікування ніктурії у як жінок, так і в чоловіків. Мінірин містить синтетичний аналог гормону задньої долі гіпофіза - аргінін-вазопресину (антидіуретичний гормон). Порівняно з вазопресином, Мінірин проявляє більш виражену антидіуретичну активність, не впливаючи на гладенькі м'язи судин і внутрішніх органів. При прийомі препарату антидіуретичний ефект настає вже через 15 хвилин. Прийом 0,1-0,2 мг Мінірину забезпечує у більшості пацієнтів антидіуретичний ефект тривалістю 8-12 годин. А це -  спокійний сон,  без прокидання вночі і добре самопочуття вдень. Крім цього, Мінірин широко застосовується при нецукровому діабеті центрального ґенезу і первинному нічному енурезі у дітей.

Інвестиції в майбутнє
Компанія «Феррінг Фармацевтікалз Б.В.» усвідомлює свою соціальну відповідальність. Виробництво високоякісних і безпечних препаратів,  спонсорська підтримка компанією великої кількості освітніх програм, семінарів, видання і розсилка спеціальної літератури, спонсорство участі спеціалістів в міжнародних конференціях - все це відіграє велику роль у швидкому розвитку і становленні сучасних методик лікування в світі, і в Україні, зокрема.

Голова представництва компанії «Феррінг Фармацевтікалз Б.В.» в Україні - Роман Гладкий - переконаний, що надзвичайно важливу роль у визнанні компанії фахівцями та пацієнтами відіграють висока якість, конкурентні ціни та орієнтованість на потреби пацієнтів. Головні принципи роботи для «Феррінг Фармацевтікалз Б.В» залишаються незмінними протягом багатьох років: - зберігати пріоритетність науково-дослідницьких розробок, спрямованих на створення нових лікарських засобів. Саме завдяки такому інноваційному підходу, компанії вдається зберігати за собою першість в різних напрямках фармакології. «Наша команда горда за продукти компанії, приємно визнавати, що ми приносимо користь людям, пропонуючи препарати, які допомагають покращити якість життя і відновити здоров'я, як жінок, так і чоловіків», - підкреслює Роман Гладкий.  

 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Какому из перечисленных источников Вы доверяете больше всего относительно информации о фармацевтических препаратах?