Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаряЗаключний семінар «Німецько-Українське партнерство в акушерстві, перинатології та неонатальній медицині»


Жіночий лікар №6 2015, стр.8

Міжнародне співробітництво у галузі охорони здоров’я — багатогранна сфера діяльності, що має посісти чинне місце у політиці держави. Запроваджені у практичну медицину результати спільної діяльності у вигляді набутого досвіду, методичних розробок, клінічних протоколів і настанов, міжнародних стандартів мають відчутний, у тому числі й економічний, ефект. Підтримка талановитих лікарів і вчених, обмін кращим світовим досвідом в охороні здоров’я забезпечують прогрес у розвитку медичної науки і практики.
Гарним прикладом ефективної міжнародної співпраці став проект «Німецько-Українське партнерство в акушерстві, перинатології та неонатальній медицині». Ще на початку 2013 р. доцент кафедри акушерства і гінекології №1 Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, менеджер проекту «Німецько-Українського партнерства» в Україні А.В. Ткаченко під час ексклюзивного спільного інтерв’ю з головним позаштатним спеціалістом МОЗ України з акушерства і гінекології, професором В.В. Камінським розповів нашому виданню про перший рік роботи проекту і подальші плани щодо його реалізації («Жіночий лікар», №1, 2013 р., С. 6−8).

 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Какому из перечисленных источников Вы доверяете больше всего относительно информации о фармацевтических препаратах?