Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаряНауково-практична конференція з міжнародною участю «Інтеграція світового досвіду у сфері репродуктивного здоров’я»


Жіночий лікар №6 2014, стр.6

Нещодавно в Києві відбулися чергові «Осінні зустрічі» лікарів. Так українські фахівці називають традиційні конференції, що їх спільно проводять Українська асоціація перинатальної медицини і кафедра акушерства, гінекології та медицини плода НМАПО ім. П.Л. Шупика. Щороку генеральним спонсором цих заходів стає всесвітньо відома компанія «Ріхтер Гедеон», яка давно сповідує принципи високої корпоративної соціальної відповідальності і пропагує здоровий спосіб життя. Цього разу до неї приєдналася й компанія «Біонорика». Попри складну ситуацію в країні, майже 1000 учасників з усіх областей зустрілися, аби під час науково-практичного заходу в дружній і теплій атмосфері обговорити проблемні питання галузі і поділитися власним досвідом. Пропонуємо вашій увазі виступи провідних українських, польських і німецьких фахівців, що пролунали під час конференції.
 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Какому из перечисленных источников Вы доверяете больше всего относительно информации о фармацевтических препаратах?