Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаря

Про "Жіночий лікар"

  Журнал «Жіночий лікар» - незалежне науково-практичне видання для практикуючих лікарів сфери охорони здоров'я жінок та дітей.

  «Жіночий лікар» видається з 2005 року з періодичністю 6 номерів у рік, накладом 4000 екземплярів. Розповсюджується за редакційною передплатою, а також на профільних з'їздах, конгресах і конференціях.

  Мета «Жіночого лікаря» - стати інформаційним помічником у практичній роботі акушера-гінеколога, задовольнивши потреби спеціалістів у незаангажованих і об'єктивних матеріалах практичного спрямування.

  Завдяки роботі провідних авторитетних вчених з різних регіонів України, які входять до складу редакційної ради видання, а також широкому колу авторів, які працюють із «Жіночим лікарем», журнал виконує своє основне завдання - сприяє безперервному професійному розвитку сучасного лікаря.

  На сторінках журналу Ви знайдете: науково-практичні статті провідних українських і закордонних спеціалістів, клінічні алгоритми, практичні рекомендації з діагностики, лікування і профілактики акушерсько-гінекологічної патології і невідкладних станів,  ознайомитеся з цікавими клінічними випадками.

  Завдяки об'єктивній інформації про доцільність застосування фармацевтичних препаратів з точки зору доказової медицини, фармакоекономіки, фармакоепідеміології, а також можливих побічних реакцій і ускладнень, інформація «Жіночого лікаря» допоможе орієнтуватися у різноманітті продуктів фармринку.

  На сторінках журналу приділяється увага міждисциплінарним проблемам та правовим аспектам медичної діяльності.
    

  Адреса редакції:        
  03150 м. Київ, А/С 333 
  Тел.: (044) 521 66 01
  Факс: (044) 521 65 82
  www.z-l.com.ua
  E-mail: mail@doctor-z.com.ua

   
  Підписатися на новини і статті

  Цитати «Жіночого лікаря»
  Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
  -В.В. Камінський
  У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
  -В.І. Медведь
  Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
  -І.І. Смоланка
  Якому з перерахованих джерел Ви найбільше довіряєте щодо інформації про фармацевтичні препарати?