Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаря

Міжнародний Конгрес допоміжних репродуктивних технологій


Шановні колеги!

Медичний центр «ІVMED Родинне Джерело» організує та проводить перший Міжнародний конгрес допоміжних репродуктивних технологій «Фокус на ооциті» з воркшопом, що відбудеться 27-28 жовтня 2018 року у конференц-залі готелю "Хрещатик" (Київ, Україна).

Тема конгресу – розгляд всіх аспектів, пов’язаних з ооцитами у допоміжних репродуктивних технологіях, від медичних, ембріологічних і до правових. Програмою конгресу передбачено15 доповідей 12 спікерів з Бельгії, Іспанії, Кіпру, США, Туреччини та України.

Доповіді будуть присвячені сучасним підходам до протоколів стимуляції пацієнтів та донорів з метою отримання ооцитів оптимальної якості. Буде розглянуто особливості подальшої успішної кріоконсервації. Особливу увагу буде приділено розгляду передових можливостей репродуктолога у пацієнток старше 40 років, в тому числі і шляхам підвищення результативності донорських програм ЕКЗ з вітрифікованими ооцитами.

Окрема увага буде приділена юридичним аспектам реалізації донорських програм, програм з вітрифікованими ооцитам, будуть розглянуті питання створення банку донорських ооцитів та   організації їх безпечного транспортування.

Під час Конгресу буде проведений воркшоп з вітрифікації ооцитів за протоколом «Kitazato» під час якого учасники отримають інформацію про найкращі практики кріоконсервації ооцитів та про техніки вітрифікації для досягнення максимального рівня виживання ооцитів. 

Кожний учасник воркшопу буде мати можливість самостійно провести вітрифікацію нативних ооцитів та відпрацювати методику під керівництвом досвідчених спеціалістів.

 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Какому из перечисленных источников Вы доверяете больше всего относительно информации о фармацевтических препаратах?