У Міністерстві охорони здоров’я − кадрові перестановки


Заступник Міністра охорони здоров’я Ігор Перегінець подав заяву на звільнення з посади з 10 травня. Про це він повідомив у коментарі, залишеному під постом Ольги Кудиненко, засновника благодійного фонду «Таблєточкі», в мережі Facebook. «Я поінформував віце-прем’єра та в.о. міністра, що подаю у відставку 10 травня», — написав він.

«Сподіваюся, що до 10 травня буде визначення по міністру, який зможе сформувати свою команду», — додав він. Також на своїй сторінці у Facebook І. Перегінець зазначив, що обов’язково презентує звіт про проведену роботу.

Окрім того, 27 квітня під час засідання Уряду прийнято рішення звільнити з посади першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександру Павленко. Відповідне розпорядження КМУ № 312-р оприлюднене на урядовому порталі.

Звертаємо увагу, що О. Павленко звільнено відповідно до абз. 3 ч. 2 ст. 9 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади». Згідно з ним у разі звільнення міністра перший заступник міністра та заступники міністра звільняються з посад Кабінетом Міністрів України. При цьому інших заступників міністра залишено на своїх посадах. 

Також 27 квітня, під час розгляду кадрових питань, Віктора Шафранського було призначено виконувачем обов’язків Міністра охорони здоров’я. Відповідне розпорядження оприлюднене на офіційному сайті Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, що за розпорядженням КМУ від 27 травня 2015 р. № 528-р В. Шафранський був призначений заступником міністра охорони здоров’я України.

Згідно з наказом МОЗ України від 22.03.2016 р. № 113-к заступник міністра В. Шафранський відповідає за координацію медичного забезпечення тимчасово переміщених осіб із зони антитерористичної операції на Сході України, формування та реалізацію державної політики у сфері державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності та очолює Комітет з конкурсних торгів МОЗ України.

10.05.16 р.       За матеріалами інтернет-порталу http://www.apteka.ua