Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаряКерівництво Королівського коледжу акушерів і гінекологів Великобританії «Placenta Praevia та Placenta Accreta: діагностика та лікування»
E. R. M. Jauniaux, Z. Alfi revic, A. G. Bhide, M. A. Belfort, G. J. Burton, S. L. Collins, S. Dornan, D. Jurkovic, G. Kayem, J. Kingdom, R. Silver, L. Sentilhes


Жіночий лікар №6 2018, стр.36

Метою даного керівництва є опис діагностичних методів та огляд клінічних підходів щодо ведення вагітності, ускладненої placenta praevia чи placenta accreta на основі доказових даних.
Рlacenta praevia і placenta accreta пов’язані з високою захворюваністю та смертністю матерів і новонароджених. Частота випадків placenta praevia і placenta accreta останнім часом збільшилась і продовжує зростати через вищу частоту кесаревого розтину, більший вік матерів та застосування допоміжних репродуктивних технологій, що збільшує вимоги до ведення вагітності і пологів. Як у матерів, так і у новонароджених найбільше ускладнень спостерігається, коли ці стани діагностують лише в момент пологів. 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Какому из перечисленных источников Вы доверяете больше всего относительно информации о фармацевтических препаратах?