Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаряЩодо безперервного професійного розвитку лікарів
О. П. Бугайчук
Юридична група ГС «Українська медична спілка», м. Київ


Жіночий лікар №5 2018, стр.62

Кожен з нас так чи інакше вчиться все життя. Та й необхідність в розвитку — психічному, фізичному, професійному чи соціальному — базова людська еволюційна потреба. А для лікаря професійна освіта впродовж життя — потреба постійного оновлення і вдосконалення власних знань, умінь, технік — життєва необхідність для ефективної реалізації себе у професії і якісного надання медичної допомоги. Тож недарма Всесвітня федерація медичної освіти впровадила поняття безперервного професійного розвитку лікарів та провізорів. Його метою є збереження на високому рівні знань та вмінь, а також їх постійне вдосконалення відповідно до вимог часу.

Нині в Україні в рамках реформування системи охорони здоров’я впроваджуються зміни до системи освіти лікарів та їх безперервного професійного розвитку. Навколо цих питань точиться багато дискусій. Шкода, але часто інформація споворюється. Тож ми вирішили дати деякі роз’яснення щодо змін у системі безперервного професійного розвитку лікарів. 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Какому из перечисленных источников Вы доверяете больше всего относительно информации о фармацевтических препаратах?