Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаряРекомендації Королівського коледжу акушерів і гінекологів Великобританії «Конгенітальна цитомегаловірусна інфекція: сучасні методи лікування»


Жіночий лікар №5 2018, стр.58

Інфікування цитомегаловірусом (ЦМВ), що належить до сімейства вірусів герпесу людини, є найпоширенішою причиною конгенітальної вірусної інфекції, яка трапляється у 0,2−2,2 % усіх живонароджень. Вона призводить до значної захворюваності. Інфікування ЦМВ є провідною негенетичною причиною сенсоневральної приглухуватості і головною причиною неврологічної інвалідності. У майже 10−15 % новонароджених з конгенітальною ЦМВ-інфекцією симптоми захворювання проявляються при народженні, а в такого самого відсотка дітей проблеми розвинуться в дитинстві пізніше.

У цьому документі розглядаються проблеми, пов’язані зі скринінгом, діагностикою та лікуванням ЦМВ під час вагітності, з використанням найкращих наявних доказів та останніх наукових досягнень. 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Какому из перечисленных источников Вы доверяете больше всего относительно информации о фармацевтических препаратах?