Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаряТактика ведення пацієнтів із сепсисом і септичним шоком: огляд рекомендацій Міжнародного товариства «Рух за виживання при сепсисі»
Л. В. Мартиненко
Редакція журналу «Жіночий лікар»


Жіночий лікар №4 2018, стр.40

2008 року Міжнародне товариство «Рух за виживання при сепсисі» (Surviving Sepsis Campaign, SSC) опублікувало Міжнародні клінічні рекомендації з ведення пацієнтів з тяжким сепсисом і септичним шоком. SSC — міждисциплінарне товариство, що об’єднує понад 15 крупних міжнародних товариств і асоціацій Європи, Північної Америки та Японії. В жовтні 2011 р. у Берліні відбувся конгрес Європейського товариства інтенсивної терапії (European Society of Intensive Care Medicine, ESICM), на якому були представлені змінені і доповнені рекомендації SSC*, засновані на принципах доказової медицини. SSC поставило за мету до 2020 р. знизити рівень рівня смертності пацієнтів від септичного шоку на 20%. 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Какому из перечисленных источников Вы доверяете больше всего относительно информации о фармацевтических препаратах?