Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаряСвітлана Посохова: «Обираючи професію акушера, ми визначаємо свій стиль життя»


Жіночий лікар №4 2018, стр.8

Одеська обласна клінічна лікарня — найбільша багатопрофільна лікувальна установа Півдня України. Нині в її складі: стаціонар на 970 ліжок, включаючи 160 ліжок Обласного перинатального центру, Обласна консультативна поліклініка на 500 відвідин за зміну за майже 30 медичними спеціальностям, Обласний центр планування сім’ї на 120 відвідин за зміну.

Мережа лікувально-профілактичних закладів області, що надають допомогу жіночому населенню, включає 5 пологових будинків міста Одеса, 40 жіночих консультацій, 25 акушерсько-гінекологічних відділень у центральних районних лікарнях. А флагманом є Одеський обласний перинатальний центр обласної клінічної лікарні. Більше половини пацієнток перинатального центру — жительки області, понад 80% пологів — це роди у жінок з екстрагенітальною патологією. Тут працює єдина команда професіоналів, де кожен знаходиться на своєму місці. Очолює заклад д. мед. н., професор Світлана Петрівна Посохова. Наша розмова з керівником про те, чим живе медичний заклад сьогодні.

  
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Какому из перечисленных источников Вы доверяете больше всего относительно информации о фармацевтических препаратах?