Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаряКерівництво Королівського коледжу акушерів і гінекологів Великобританії «ВЕДЕННЯ ВАГІТНИХ ЗІ СПАДКОВИМИ КОАГУЛОПАТІЯМИ»


Жіночий лікар №1 2018, стр.59

Керівництво призначене для фахівців гематологів і акушерів-гінекологів, які мають досвід ведення вагітних з порушеннями згортання крові. Крім того, воно може бути корисним для акушерських анестезіологів та неонатологів.

Жінки зі спадковими коагулопатіями можуть мати значний ризик кровотечі після викидня, аборту, при виконанні процедур під час антенатального періоду і пологів. Їм необхідне надання мультидисциплінарної спеціалізованої медичної допомоги з урахуванням індивідуальних особливостей організму, з комунікацією за необхідності між фахівцями різних спеціальностей, зокрема анестезіологами та неонатологами. Акушерський супровід пацієнток зі спадковими коагулопатіями має певні особливості при консультуванні, пренатальній діагностиці, антенатальному, інтранатальному і післяпологовому догляді, а також безпосередньому догляді за новонародженим.

 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Какому из перечисленных источников Вы доверяете больше всего относительно информации о фармацевтических препаратах?