Науково-практичне видання для лікарів "Жіночий лікар"
Тільки якісна інформація для успішного лікаряЛікування — це мистецтво, і проявити себе в ньому може кожний лікар


Жіночий лікар №1 2018, стр.16

В усі часи праця лікарів високо шанувалася. Та й як же інакше? В її основі — прагнення позбавити людину страждань, допомогти при недугах, а за можливості — і продовжити життя. Проте нині не минає й дня без репортажу на телебаченні чи публікації у друкованих засобах масової інформації, які так чи інакше стосуються теми медицини. І частіше в центрі уваги — негатив. Відеорепортажі, статті в газетах і журналах на медичну тематику часто містять багато несправедливої і неперевіреної інформації, відсутні коментарі досвідчених фахівців. Хтось сказав: якщо ти не можеш вплинути на ситуацію і змінити її докорінно, то про це треба хоча б написати. «Жіночий лікар» продовжує знайомити вас з українськими лікарями — нашими сучасниками і попередниками, медичними установами та їх колективами.

Наприкінці минулого року «Жіночий лікар» гостював в одному з найстаріших закладів охорони здоров’я України — Закарпатській обласній клінічній лікарні імені Андрія Новака. Її 150-річчя гучно відзначили позаминулого року. Закарпатська земля славна своєю гостинністю, тож це були цікаві й насичені дні незабутнього спілкування з колегами. Проте час не марнували дарма. Головний редактор журналу «Жіночий лікар», професор Світлана Іванівна Жук та науковий редактор, професор, член-кор. НАМН України Володимир Ісаакович Медведь виступили з лекціями, а ще на прохання колег консультували складних пацієнток у міському пологовому будинку Ужгорода.

 
Підписатися на новини і статті

Цитати «Жіночого лікаря»
Тонке акушерське чуття - результат сплаву знань, досвіду і професійної самопожертви
-В.В. Камінський
У клініці екстрагенітальної патології вагітних медицина може ставати справжнім лікарським мистецтвом
-В.І. Медведь
Позитивних результатів у профілактиці раку молочної залози можна досягти лише об’єднанням зусиль усіх зацікавлених сторін — держави, лікарів і громадян
-І.І. Смоланка
Какому из перечисленных источников Вы доверяете больше всего относительно информации о фармацевтических препаратах?